Regaty 2013 o puchar ZBD i zabawa do białego rana

Już w najbliższą sobotę, 7 września 2013 r., nad Jeziorem Rożnowskim rozpoczną się regaty o puchar ZBD, a następnie wielkie zakończenie sezonu – Szanty 2013. Szykuje się prawdziwie szampańska impreza – koniecznie musisz tam być! W sobotę, o godzinie 5.00, rozpoczną się regaty o puchar ZBD, które wyruszą z przystani w Znamirowicach (Yacht Club PTTK Beskid), a zakończą się w pobliżu Zapory. W tym roku startuje około 20 jachtów, które podzielone są na poszczególne klasy. Ciągle możecie zgłaszać się do regat, zapisy odbędą się 6 września w przystani Yacht Club w Znamirowicach, tel. 18 444 91 00. – Mam nadzieję, że pogoda dopisze. Co roku udaje się przeprowadzić świetną imprezę – mówi nam Włodzimierz Gryzło, właściciel firmy ZBD.

Mniej więcej o 17.00 przewidziane jest zakończenie regat i wręczenie nagród. O godzinie 19.00 rozpoczną się Szanty 2013 w Yacht Club Znamirowice – które gromadzą bardzo wielu wczasowiczów Jeziora Rożnowskiego.

fot. Tomek Szołdrowski, źródło FB

Przygrywać będzie zespół TEM Plus na czele z Tomkiem Szołdrowskim (znani z występów w klubie La Roca w Nowym Sączu), czyli podobnie jak w tamtym roku panowie z pewnością nas nie zawiodą. Natomiast potem scenę przejmie DJ z kawałkami nowoczesnymi, jak i tymi z lat 70, 80, 90.
Zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy, na miejscu będą sprzedawane również potrawy z grilla (kiełbasy, karczek) – Włodzimierz Gryzło.

Wstęp bezpłatny.
Organizatorem i fundatorem jest firma ZBD – Zakład Budowy Dróg w Nowym Sączu. Serdecznie zapraszamy wszystkich czytelników do zabawy – będziemy również i my!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *