Lądowisko na dachu świata w Jasiennej

Lądowisko na dachu świata! Najpiękniej położone lotnisko w Polsce! Te oraz inne określenia które można usłyszeć od mieszkańców oraz przybywających tutaj osób, oddają bardzo dobrze to co przeżyliśmy dzisiaj w czasie pierwszego lotu nad Jeziorem Rożnowskim.

Lądowisko znajduje się w miejscowości Jasienna (gmina Korzenna) na grzbiecie nieopodal szczytu Berdychów na wysokości 520 m n.p.m. Z samego lotniska roztaczają się widoki na Pogórze Rożnowskie, Ciężkowickie, Wiśnickie, Beskid Niski, Beskid Sądecki, Gorce, Beskid Wyspowy, Tatry. A ile więcej zobaczysz kiedy wzniesiesz się w powietrze? Dużo więcej!

Nie ma się czego obawiać, atrakcja jest nieziemska, właściciel jest niezwykle ciepło nastawiony na każdego chętnego do lotu, a ceny są przystępne.

Polecamy wszystkim zainteresowanym lotami, w tym zapoznawczymi, turystycznymi do skorzystania z usług Sądeckiego Ośrodka Szkolenia Lotniczego AERO-LACH pana Wiesława Szewczyka: www.aerolach.pl.

Będzie nam się wszystkim jeszcze lepiej współpracowało, kiedy gospodarze miejsca dowiedzą się, że masz informację o ośrodku ze strony lub facebook-a Jeziora Rożnowskiego. Z góry dziękujemy.

Piotr Firlej www.jeziororoznowskie.pl www.piotrfirlej.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *