Hotele i apartamenty nad Jeziorem Rożnowskim

Od pewnego czasu Jezioro Rożnowskie przeżywa turystyczne odrodzenie. Kilka lat temu otwarto Lemon Resort SPA w samym sercu Gródka nad Dunajcem – znane i cenione miejsce dla wczasowiczów oraz smakoszy włoskiej kuchni. Lemon to połączenie desingu i nowoczesnej architektury, wkomponowanej w malowniczy krajobraz półwyspu. Z jednej strony rozpościera się widok na Małpią Wyspę, z drugiej – na Zatokę Bartkowską. Resort oferuje swoim gościom wiele atrakcji w zakresie rozrywki, sportu i rekreacji.

Nieco później powstał pięciogwiazdkowy, ekskluzywny hotel w Siennej – Heron Live Hotel. Heron posiada bogatą ofertę Wellness & SPA. To wysokiej klasy miejsce na spotkania biznesowe. Tu mieszczą się aż trzy restauracje: Sienna 104, Marina i Sky Bar oraz klub muzyczny Hangar.

W zeszłym roku działalność rozpoczął także kompleks wypoczynkowy w centrum Gródka – Na Wzgórzu Family Resort, w którego skład wchodzą: luksusowe apartamenty, domki jednorodzinne o wysokim standardzie, basen zewnętrzny, plac zabaw, na którym żadne dziecko nie zazna nudy oraz restauracja. To idealne miejsce na rodzinne wakacje.

Kolejną „świeżynką” jest dopiero co startujący hotel – Koszarka Venue & SPA. Dzięki niemu gródecka Koszarka z piękną zatoką, plażą i otwartym widokiem na Jezioro Rożnowskie zyska nowy wymiar. Obiekt oferuje nowoczesne pokoje i apartamenty, a utrzymana w skandynawskim stylu restauracja – smaczną polską kuchnię. Pojawiająca się tu lawenda w różnej postaci przenosi gości w klimat francuskiej krainy lawendy – Prowansji.

Wysoki standard, nowoczesność, luksus i komfort to niewątpliwie cechy, które zagościły w ofercie wypoczynkowej nad Jeziorem Rożnowskim. Zaprezentowane obiekty zapraszają o każdej porze roku, gwarantując mnóstwo atrakcji. Wierzymy, że właśnie te miejsca spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego turysty.

Lemon Resort SPA
www.lemonresort.pl
Gródek nad Dunajcem 83
tel. 18 440 58 00
recepcja@LemonResort.pl

Hotel Heron
www.heron-hotel.com
Sienna 104, Gródek n/Dunajcem
tel. 18 888 85 00
recepcja@heron-hotel.com

Na Wzgórzu Family Resort
www.na-wzgorzu.com
www.na-wzgorzu.com
33-318 Gródek nad Dunajcem 78
tel. 728 448 403
info@na-wzgorzu.com

Koszarka Venue & SPA
www.fb.com/KoszarkaGrodek/
Gródek nad Dunajcem 24
tel. 731 070 068

Materiał redakcja JezioroRoznowskie.pl
EC, PF

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *