Fotorelacja z Regat i Szant 2013

Hucznie zapowiadane Regaty nad Jeziorem Rożnowskim możemy już uznać za zamknięte. Jachty walczyły o puchar ZBD – „Zakład Budowy Dróg” w Nowym Sączu, a także o nagrodę pieniężną 1000$ losowaną wśród wszystkich uczestników.
Tego roku pierwsze miejsce zajęła załoga statku „Skipper”, który od początku wysuwał się na prowadzenie. Pogoda dopisywała, było bardzo słonecznie chodź czasami brakowało wiatru. Szczegółowe wyniki i punktację opublikujemy w przyszłym tygodniu na łamach portalu.

Po godzinie 19.00, w przystani Yacht Club PTTK w Znamirowicach, tłumy uczestników i wczasowiczów Jeziora Rożnowskiego zebrało się na wspólnej zabawie przy muzyce szantowej zespołu Tomka Szołdrowskiego z Nowego Sącza. Na scenie swoją obecnością zaskoczyła nas również uczestniczka programu „The Voice of Poland” Beata Dobosz. Wykonała dwie piosenki, które na długo pozostaną w naszej pamięci oraz jej wspaniały głos i niezwykły talent.

To była jedna z ostatnich imprez tego typu nad Jeziorem, trwała do 4 nad ranem i zakończyła wspaniały sezon wakacyjny 2013. Jeśli przegapiliście szanty w tym roku – nic straconego, firma ZBD już zapowiada kolejne w przyszłym roku o tej samej porze (ostatni weekend sierpnia).

Serdecznie dziękujemy organizatorom Yacht Clubowi PTTK i firmie ZBD.
Do przyszłego roku!

Dawid Jawor – redaktor portalu www.jeziororoznowskie.pl
tel. 667-100-667, email: dawid.jawor@jeziororoznowskie.pl

Oglądaj również zdjęcia na profilu facebook-owym:
www.facebook.com/jeziororoznowskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *