Loty widokowe

Wybierasz się nad Jezioro Rożnowskie i szukasz atrakcji? Chcesz zobaczyć Jezioro Rożnowskie w góry? Już w czasie najbliższego pobytu nad Jeziorem Rożnowskim możesz skorzystać ze wspaniałej przygody – lotu widokowego w Jasiennej lub Łososinie Dolnej. Dzisiaj zapraszamy na lot nad Jeziorem Rożnowskim z Natalią Pacana-Roman z lądowiska Aero-Lach w Jasiennej: www.aerolach.pl

Marzysz o tym, by przez chwilę z głową w chmurach popatrzeć z góry na świat? Marzenie to spełnisz również przyjeżdżając do Łososiny Dolnej, gdzie tuż przy drodze krajowej nr 75 z Krakowa w kierunku Nowego Sącza mieści się port lotniczy Aeroklubu Podhalańskiego. Loty widokowe organizowane są w 3-osobowych grupach samolotami JAK-12, 3XTrim, Cessna 152 i AN-2 oraz szybowcami SZD-9 Bocian i SZD 50-3 Puchacz.

Szczegóły (ceny, warunki) dotyczące lotów widokowych można znaleźć TUTAJ.

Pisząc o lotnisku w Łososinie Dolnej trzeba wspomnieć o organizowanych w tym miejscu corocznych festynach lotniczych, m.in. z okazji Święta Kwitnących Sadów, podczas którego miejscowi oraz zaproszeni goście prezentują swój dorobek kulturalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *