Jazda konna

W 2016 r. została oddana do użytku nowa atrakcja w regionie. Jest to osada konna w Żmiącej, 14 km od Jeziora Rożnowskiego. To nowoczesny ośrodek jeździecki o wysokim standardzie. Posiada profesjonalne zaplecze jeździeckie, pełnowymiarową (60m x 25m) krytą ujeżdżalnię, oraz dwa oświetlone zewnętrzne place do jazdy. Dzięki pięknym krajobrazom Beskidu Wyspowego, znakomitym warunkom pobytowym oraz pasji jeździeckiej stanowi doskonałe miejsce aktywnego wypoczynku nie tylko dla dzieci i młodzieży ale także dla dorosłych.

W osadzie z jazdy konnej może skorzystać każdy – osoby początkujące i te, które chcą doskonalić swoje umiejętności jeździeckie. Nad bezpieczeństwem jazdy czuwa wykwalifikowana kadra instruktorska z długoletnim doświadczeniem.

W Osadzie można skorzystać z noclegu w dwóch obiektach: w przytulnych pokojach gościnnych nad ujeżdżalnią oraz w pięknych pokojach w nowoczesnym pensjonacie. Każdy pokój wyposażony jest w TV i własną łazienkę. Na terenie całego obiektu dostępne jest bezpłatne wi-fi. W ofercie domowe jedzenie w pubie jeździeckim oraz wykwintne dania w restauracji.

Dla grup zorganizowanych lub wycieczek szkolnych oferuje:
– możliwość zagospodarowania czasu zgodnie z wiekiem i oczekiwaniem grupy np.: jazda konna z instruktorem, gra w ping-ponga i piłkażyki, przejazdy bryczką, ogniska, gry terenowe, zajęcia artystyczne i sportowe,
– własną kuchnią, która serwuje pyszne, domowe jedzenie,
– dużą salą z przeznaczeniem na zajęcia zespołowe lub szkolenia.

www.assanya.eu
tel. 507 474 653
recepcja@assanya.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *